Usługi DDD Warszawa – Zwalczanie gryzoni, dezynsekcja prusaków 

DEZYNSEKCJA Warszawa

Dezynsekcja pluskwy, prusaków Warszawa

W Warszawie owady bardzo często utrudniają życie, prace, ale równie często niosą zagrożenie. Niby niewidoczne, ale niebezpieczne. Wśród nich możemy wyróżnić: pluskwy, muchy, osy, szerszenie, pchły, insekty (karaluchy, karaczany, prusaki itp.). W pomieszczeniach, w których mamy problem z wilgocią, mogą pojawić się karaluchy – ich obecność jest zawsze niepożądana, gdyż są nosicielami wielu chorób wirusowych i bakteryjnych. Wiele z nich nabyło w trakcie życia odporność na preparaty chemiczne, dlatego w walce z nimi bardzo ważna jest elastyczność.

Jako specjaliści w Warszawie (Praga, Mokotów, Bielany, Wola) w branży dezynsekcji pluskw i usług DDD, możemy podjąć się wszelkich zleceń mających na celu zwalczenie insektów i owadów stanowiących gromadę w typie stawonogów, czyli:

 • bezpośrednich pasożytów człowieka (pluskwy domowej, pchły ludzkiej),
 • owadów nalatujących do domów (komarów, meszków, os, szerszeni),
 • owadów żywiących się resztkami pokarmowymi (much, prusaków, karaluchów, mrówek),
 • owadów żywiących się materią organiczną (moli, szubaków, mrzyków),
 • owadów, których larwy drążą drewno (kołatek, spuszczeli),
 • os, szerszeni, meszków oraz komarów – zwalczanie w plenerze.

Metody dezynsekcji pluskw, prusaków i innych

Aby zabieg był skuteczny, nasza firma stosuje wiele metod często łącząc je ze sobą.

Są to metody:

 • mechaniczne – pułapki wyłapujące owady,
 • fizyczne – ozonowanie lub para,
 • chemiczne – środki owadobójcze,
 • biologiczne – inne owady.
Usługi DDD dezynsekcji pluskw i prusaków w Warszawie.

Dezynfekcja w Warszawie jest zabiegiem, który dotyczy wyłącznie przedmiotów i powierzchni użytkowych. Wykonywany jest wówczas, gdy konieczne jest usunięcie drobnoustrojów chorobotwórczych takich jak bakterie, wirusy i grzyby oraz ich form przetrwalnikowych. W procesie dezynfekcji bardzo ważne jest użycie specjalnie dobranych środków fizycznych i chemicznych, które na stałe pozwolą zwalczenie i zapobieganie ponownemu zakażeniu. Omawiana usługa DDD pozwala na skuteczną i trwałą likwidację wegetatywnych form mikroorganizmów. Warto jednak pamiętać, że jego skuteczność uzależniona jest od gatunku drobnoustroju, jego aktywności fizjologicznej i liczebności, właściwości fizycznych i chemicznych środka dezynfekującego oraz wilgotności i temperatury środowiska.

Metody dezynfekcji:

 • metody fizyczne (jak para wodna czy promieniowanie UV),
 • chemiczne (alkohole, związki metali ciężkich, utleniacze, kwasy, zasady),
 • termiczno-chemiczne (wysoka temperatura podnosi efektywność środków chemicznych)

Kluczowym elementem w przeprowadzeniu dezynfekcji, jest wcielanie w życie różnych metod zwalczania drobnoustrojów i mikroorganizmów.

 

Dodatkowym problem w w usłudze DDD, który opanował dzisiejszy świat, jest pandemia COVID-19. W trosce o zdrowie i życie swoich najbliższych: byliśmy, jesteśmy i będziemy zobowiązani do podjęcia wyjątkowych działań. Liczba osób, które zachorowały w Polsce na SARS-CoV-2, stale rośnie. Ryzyko rozprzestrzeniania się chorób zakaźnych wzrasta, jeśli nie przestrzegamy zasad higieny. Dotyczy, to zarówno mieszkań prywatnych, jak firm. W naszym interesie pozostaje, abyśmy wszyscy, wspólnie dbali o swoje dobro, zdrowie i życie. Wielu z nas postanawia na własną rękę zadbać o bezpieczeństwo. Jednak tylko doświadczenie, profesjonalizm i odpowiednio dobrane środki – są w stanie nam je zapewnić. Od początku trwania koronawirusa dbamy o bezpieczeństwo mieszkańców Warszawy Praga, Wola, Mokotów i Bielany.

Usługi DDD Dezynfekcji w Warszawie Mokotów, Wola, Bielany, Praga.

DERATYZACJA Warszawa

Zwalczanie gryzoni, szczurów Warszawa

Deratyzacja szczurów w Warszawie i jej główny problemem związany z zwalczaniem populacji gryzoni to postępujący wzrost ich populacji. Ten przyrost niesie za sobą dodatkowe niebezpieczeństwo:

 • uszkadzają konstrukcje
 • uszkadzają wyposażenie budynków
 • niszczą izolacje
 • dewastują przewody elektryczne i wodociągowe.

Gryzonie takie jak na przykład szczury na domiar złego przenoszą także ponad 60 groźnych chorób, np. gorączkę szczurzą, leptospirozę, salmonellozy, dżumę (co znamy z historii Paryża), czy włośnicę. Zwalczanie gryzoni Warszawa to idealne rozwiązanie, gdy chcesz cieszyć się czystością i bezpieczeństwem w domu.

Deratyzacja to procedura polegająca na tępieniu gryzoni. Nasza oferta związana z tym trudnym problemem jest wielowymiarowa, ponieważ poważne problemy potrzebują poważnych rozwiązań. Nasza oferta obejmuje zintegrowane działania, które służą odstraszaniu i eliminowaniu gryzoni – szczurów. Najczęściej stosujemy metody fizyczne (pułapki) i chemiczne (trutki), a ich dobór jest zawsze uwarunkowany specyfiką konkretnego miejsca.

Wymóg deratyzacji, jest wymogiem obowiązkowym. Został nałożony na przedsiębiorców, ponieważ występowania plagi szczurów niesie za sobą poważne skutki , które mogą być groźne dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt. Obowiązkiem deratyzacji w Warszawie objęte są wszystkie lokale oraz budynki związane z gastronomią, blokowiska mieszkalne, szpitale, pensjonaty, hotele, akademiki itp.

Usługi DDD deratyzacji gryzoni, szczurów w Warszawie Wola, Mokotów, Bielany, Praga.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami