O NAS

O firmie – usługi dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji

Nie tylko wieloletnia praktyka w zwalczaniu szkodników, ale również rozległa wiedza z zakresu biologii oraz znajomości zwyczajów gryzoni lub insektów, jest dla nas kluczowym sposobem na profesjonalną walkę z niewidzialnym wrogiem. Na rynku warszawskim działamy już od od 1986r. Staż pracy, ciągły rozwój naszej wiedzy oraz szereg szkoleń z zakresu świadczonych przez nas usług, pozwolił nam, wypracować sobie pozycję lidera wśród warszawskich firm w dziedzinie:

  • kompleksowa ochrona hoteli, restauracji, biur oraz budynków mieszkalnych przed szkodnikami (insektami i gryzoniami),
  • zwalczanie karaluchów, prusaków i pluskiew oraz eliminowanie gniazd os, szerszeni, komarów i innych insektów,
  • profesjonalne tępienie gryzoni takich jak myszy i szczury na osiedlach mieszkaniowych,
  • monitorowanie oraz badanie aktywności szkodników, w tym ochrona GHP, GMP oraz kompleksowa obserwacja obiektów (HACCP),
  • usuwanie grzybów, wirusów oraz bakterii.

Skuteczność i rzetelność

W branży, gdzie bezpieczeństwo i zdrowie klienta jest najważniejsze, najistotniejszą rolę odgrywa wykwalifikowany personel. Nasi pracownicy oprócz obszernej wiedzy biologicznej i chemicznej, muszą przejść szereg skomplikowanych szkoleń, które mają na celu podniesienie ich kwalifikacji. Oprócz personelu, który zawsze staje na wysokości zadania naszym kolejnym atutem są najwyższej jakości preparaty, które mają atest Ministerstwa Zdrowia. Tworzy to w pełni przyszłościową atmosferę bezpieczeństwa i gwarancji naszych usług. Dzięki szerokiemu asortymentowi środków, jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb klientów oraz dostosować odpowiedni preparat do miejsca czyszczenia.

Zależy nam, aby wszystkie nasze działania były przyjazne nie tylko naszym klientom, ale i środowisku. Wszelkie stosowane przez nas metody oraz wykorzystywane sprzęty mają stosowne certyfikaty i atesty poświadczające ich wysoką klasę i skuteczność.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze. Pozostajemy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Doświadczenie

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami